otwarte od 09.00 do 21.00 – od pon. do sob.

No products in the cart.

START UP

Zapraszamy do współpracy start-upy oraz firmy posiadające unikalne i innowacyjne produkty lub usługi we wczesnej fazie koncepcyjno – prototypowej. Jesteśmy zainteresowani wspieraniem i rozwijaniem najciekawszych projektów, a także ichfinansowaniem, promocją, wdrożeniem na rynek oraz Certyfikacją Planet Friendly prowadzoną przez OŚRODEK BADAŃ I ROZWOJU SAVE THE PLANET. Dzięki ścisłej współpracy z firmą W.P.I.P., która dysponuje showroom-em Smart Building Center w Jasinie k/Poznania oraz naszą firmą Save The Planet, która dysponuje showroom-em Experience Center w C.H.Posnania w Poznaniu – jesteśmy w stanie przetestować bardzo dużą ilość rozwiązań, pomysłów oraz prototypów na tzw. ”żywym organizmie” i zebrać unikalny feedback od użytkowników tych obiektów. Najbardziej interesujące zagadnienia dla nas to obszary : smart building, save the planet, wellbeing w budynkach, ekologiczne rozwiązania wyposażenia wnętrz obejmujące meble, dekoracje, smart gadżety oraz produkty i usługi ułatwiające życie , innowacyjne materiały do wykończenia wnętrz, wykorzystanie odpadów i energii, jakość powietrza i wody w budynkach, antysmogowe rozwiązania miejskie, innowacyjne i ekologiczne opakowania oraz wszelkie rozwiązania, produkty i usługi związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w czasach pandemii ( tzw. anty-covidowe ).

PRZEDSIĘBIORCY

Zapraszamy do współpracy w obszarze certyfikacji Planet Friendly – Was jako pracodawców, Waszych budynków oraz produktów i świadczonych przez Was usług. Mamy nadzieję, że certyfikacja przeprowadzana przez OŚRODEK BADAŃ I ROZOWOJU SAVE THE PLANET , a szczególnie przygotowany specjalny program jej promocji PR zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej przyczyni się do podniesienia wartości rynkowej oferowanych przez Was produktów i usług w oczach klientów, Was jako pracodawców na rynku pracy, ale także wzmocni Waszą pozycję wśród pracowników, ich motywację do lepszej pracy i lojalnego wiązania swojej przyszłości z Waszą firmą.

UCZELNIE

Zapraszamy Uczelnie do współpracy edukacyjnej dla studentów , dysponujemy multimedialną salą wykładową na ok. 80 osób oraz szeroką gamą urządzeń pomiarowych i programów obliczeniowo – analitycznych wykorzystywanych przy naszych projektach i badaniach. Mamy nadzieję, że nasza praktyczna wiedza i realne projekty przyczynią się do uzupełnienia programu nauczania oraz do lepszego przygotowania studentów do zdobywania wiedzy w oparciu o realia rynkowe i biznesowe.

KONFERENCJE / TARGI

Jesteśmy zainteresowani propozycjami udziału w charakterze Speakera naszego CEO lub wystawcy projektu SAVE THE PLANET na targach i konferencjach na terenie Polski w następujących obszarach : Home & Decor – Trendy w ekologicznym projektowaniu, Save the planet, wellbeing w budynkach, jakość powietrza w budynkach, certyfikacja PLANET FRIENDLY – study case SAVE THE PLANET EXPERIENCE CENTER. Mamy nadzieję, że nasz udział wniesie potężny wkład merytoryczny i praktyczny w organizowane przez Państwa wydarzenia.

SPONSORZY / FUNDATORZY

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w promocji i sponsoringu naszej FUNDACJI SAVE THE PLANET oraz fundatorów nagród dla organizowanych przez nas konkursów na najciekawsze projekty na statucie start-upu. Istnieje także możliwość odpłatnej promocji swoich produktów i usług na naszej stronie SAVE THE PLANET, oczywiście po wcześniejszym uzyskaniu Certyfikatu Planet Friendly – przyznawanego przez OŚRODEK BADAŃ I ROZOJU SAVE THE PLANET.

MEDIA

Zapraszamy do współpracy w obszarze publikacji, wywiadów oraz programów TV związanych z tematyką stanowiącą przedmiot naszej działalności, głównie w obszarach : Save the planet, wellbeing w budynkach, ekologiczny dom i biuro, jakość powietrza w budynkach, certyfikacja PLANET FRIENDLY – study case SAVE THE PLANET EXPERIENCE CENTER. Zapraszamy także do patronatu medialnego nad Certyfikatem Planet Friendly przyznawanego przez OŚRODEK BADAŃ I ROZWOJU SAVE THE PLANET oraz planowanych przez nas wkrótce corocznych Gali związanych z wręczeniem certyfikatów oraz prezentacji najciekawszych projektów, w tym na statucie start-upu.

Nasze BESTSELLERY
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Quick links
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this