otwarte od 09.00 do 21.00 – od pon. do sob.

No products in the cart.

SAVE THE PLANET

To unikatowy projekt, którego celem jest zmiana NASZEGO stylu życia na wielu płaszczyznach poprzez to czego tu się dowiemy, doświadczymy i zobaczymy. Codzienne decyzje zakupowe zarówno produktów, jak i usług mają realny wpływ na stan naszej Planety, zdrowia nas samych oraz innych ludzi oraz pozostałych jej mieszkańców, czyli zwierząt i roślin. Dlatego przyjdź do naszego EXPERIENCE CENTER i zmień swój life style na zgodny z filozofią SAVE THE PLANET !

HOME & DECOR

Dom i jego wyposażenie to jeden z obszarów, gdzie możemy zmienić swoje życie i otoczenie na lepsze. Dzięki naszym doradcą oraz współpracującym z nami projektantami i producentami mebli oraz architektami wnętrz pomożemy stworzyć Twój ekologiczny i naturalny dom przyjazny nie tylko dla Twojej rodziny, ale także dla naszej PLANETY.

Nasza oferta obejmuje naturalne meble przeznaczone do salonu, łazienki, kuchni, sypialni, a także szereg unikalnych dekoracji ściennych i sufitowych oraz dodatków wyposażenia wnętrz, które zadowolą wszystkich szukających nie tylko rzeczy naturalnych i ekologicznych, ale jednocześnie unikalnych i designerskich. Oferta obejmuje także drewniane podłogi oraz stolarkę otworową w tym ścianki działowe ruchome i stałe, a także systemy i urządzenia polepszające jakość życia i ekoklimatu w naszych domach, w tym szczególnie jakości powietrza.Większość produktów można zobaczyć na żywo w naszym SHOWROOM-ie w C.H. POSNANIA w Poznaniu, ale możemy także zaprojektować meble wg. indywidualnych projektów z dowolnego rodzaju litego drewna i naturalnych oklein. Nasza oferta obejmuje także projektowanie i wyposażenie wnętrz dla : biur, hoteli, restauracji, salonów SPA, a także obiektów użyteczności publicznej typu przedszkola, szkoły.

KOLEKCJE SAVE THE PLANET
Kolekcja: INSPIRED BY NATURE

To unikalna kolekcja mebli inspirowanych naturą, zaprojektowanych specjalnie dla SAVE THE PLANET przez polskiego projektanta Cyryla Zakrzewskiego – absolwenta Wydziału Rzeźby i Działań Przestrzennych Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Uczestnik wielu wystaw w kraju i za granicą ( Japonia, Włochy, Słowenia, Austria ). Jego prace, rzeźby i meble są ściśle związane ze światem przyrody. W projektach mebli zajmuje się głównie drewnem i sklejką, często wykorzystując projektowanie generatywne, techniki CAD i CNC w połączeniu z rzemiosłem rzeźbiarskim.

Znamy artystów i rzemieślników, którzy wykonują te przedmioty i wiemy, że tworzą je z miłością i pasją. Naturalnie piękne przedmioty dla miłośników stylu Boho – prosto z Bali. Lampy, rzeźby oraz umywalki ze skamieniałego drewna. Niepowtarzalne rzeźby z mahoniu i drewna tekowego to prawdziwa gratka dla miłośników sztuki. Kolekcja obejmuje o wiele więcej produktów w tym wspaniałych dodatków, które wyróżnią każde wnętrze.

Kolekcja: MY LOVE BALI

O tego wszystko się zaczęło. Od miłości do wspanialej wyspy BALI, ale przede wszystkim do ludzi którzy tam mieszkają, od ich podejścia i szacunku do przyrody oraz do wykorzystania wszystkiego co przyroda nam stworzyła w jak najlepszy sposób w tym wszelkich naturalnych odpadów, z których potrafią tworzyć wspaniałe rzeczy, które można zaliczyć do gatunku sztuki trashART. Wszystko wytwarzane ręcznie z poszanowaniem przyrody.

Znamy artystów i rzemieślników, którzy wykonują te przedmioty i wiemy, że tworzą je z miłością i pasją. Naturalnie piękne przedmioty dla miłośników stylu Boho – prosto z Bali. Lampy, rzeźby oraz umywalki ze skamieniałego drewna. Niepowtarzalne rzeźby z mahoniu i drewna tekowego to prawdziwa gratka dla miłośników sztuki. Kolekcja obejmuje o wiele więcej produktów w tym wspaniałych dodatków, które wyróżnią każde wnętrze.

Kolekcja: ICONS OF POLISH DESIGEN

W ramach kolekcji ICONS OF POLISH DESIGN będziemy prezentować meble wspaniałych polskich design-erów, których meble mają ponadczasowy charakter i zasługują na swoją promocję wśród szerszej publiczności w tym także za granicą. Naszą kolekcję rozpoczynamy od regału o zmiennej wysokości ikony polskiego design-u wielkopolanina, artysty plastyka, projektanta i architekta RAJMUNDA TEOFILA HAŁASA ( 1925 – 2008 ).

Kolekcja: PLANET FRIENDLY

Kolekcja SAVE THE PLANET obejmuje meble, dodatki wnętrzarskie, stolarkę otworową i dekoracje w całości lub w części zaprojektowane przez SAVE THE PLANET. Wszystkie produkty wykonane lokalnie z naturalnych materiałów posiadają certyfikat PLANET FRIENDLY przyznawany w ramach transparentnych procedur przez OŚRODEK BADAŃ I ROZWOJU SAVE THE PLANET ( zobacz więcej – link : https://obir.savetheplanet.pl/certyfikacja/ ).

Jakich produktów szukasz?

Produkt wytworzony w sposób niemasowy i przyjazny dla środowiska, którego ostateczny etap produkcji ma miejsce w Polsce, nawet jeżeli jego komponenty, częściowo pochodzą z zagranicy.

Produkt wytwarzany ręcznie, nawet jeżeli ktoś używa do tego ręcznej elektrycznej szlifierki, piły czy innych ręcznych urządzeń elektrycznych, czy pneumatycznych wspierających sam proces tworzenia.

Produkt wolny od toksycznych Lotnych Związków Organicznych ( tzw. LZO ) uwalniających się do powierza w formie pary lub gazu. Są to substancje rakotwórcze jak m.in. benzen, formaldehyd oraz drażniące oczy, śluzówki nosa, gardła i skóry.

Rodzaj sztuki polegającej na wykorzystaniu jako materiału do stworzenia swojego dzieła z czegoś co stanowi odpad naturalny ( np. gałąź, korzeń drzewa, kamień itp. ) lub konsumpcyjny ( np. stare kształtki wodociągowe, czy gazowe, stare części i układy elektroniczne, spławiki itp.).

Oznacza produkt, przy którego produkcji lub transporcie powstał duży ślad węglowy. Czy wiesz, że kupując produkty lub usługi w SAVE THE PLANET 1 % podatku trafia do Fundacji SAVE THE PLANET, która podejmuje aktywne działania, aby m.in. zredukować ślad węglowy produktów sprowadzanych z Bali sadząc coroczne drzew?

Wykorzystanie odpadów naturalnych, produkcyjnych i konsumpcyjnych do wykonania z tego jakiś nowych produktów, czy przedmiotów użytkowych.

Produkt, który po zużyciu można ponowne wprowadzić do obiegu tzn. po jego przetworzeniu uzyskać nowy produkt, surowiec lub energię.

Kolekcja balijskich produktów, mebli, dekoracji i elementów wyposażenia wnętrz, w hołdzie i w ramach wsparcia balijskich artystów i ich wspaniałego rękodzieła oraz miłości do pięknej indonezyjskiej wyspy BALI.

Produkt wytworzony w ramach gospodarki o obiegu zamkniętym, w którym minimalizuje się zużycie surowców i wielkość odpadów oraz emisję i utraty energii, ale także w taki sposób aby zapewnić jego długą żywotność dla wielu pokoleń oraz żeby stworzyć w przyszłości możliwość wykorzystania go jako materiału – surowca do wykonania kolejnych produktów.

Rodzaj sztuki polegającej na wykorzystaniu jako materiału do stworzenia swojego dzieła wyłącznie naturalnego materiału, jak najmniej przetworzonego i ukazanie tym samym jego piękna jako skarbu przyrody lub odniesienie się jego kształtem do otaczającego nas świata przyrody.

Produkt w 100% naturalny

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.

Quick links
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this